Naga MarketsNotowania Bitcoina wyraźnie zmierzają w kierunku okrągłego poziomu 10 tysięcy dolarów, a za nim podążają również inne kryptowaluty. “Rakieta nadal leci” i z pewnością warto dołączyć do tego dynamicznego trendu, zachowując odpowiedni poziom rozwagi. Zapraszam na dzisiejszy przegląd w formie wideo i krótki opis obecnej sytuacji na BTC:

Niespełna tydzień temu Bitcoin pokonywał granicę ośmiu tysięcy dolarów, a w miniony weekend przekroczył pułap znajdujący się o tysiąc dolarów wyżej. Dzięki temu kapitalizacji najstarszej kryptowaluty pokonała barierę $152 miliardów, a w przypadku całego rynku 300 miliardów.

Źródło: BTC/USD

O możliwości dotarcia kursu pod granicę $10 tysięcy jeszcze w tym roku pisał między innymi Szczepan Bentyn na początku listopada w wywiadzie dla Comparic.pl.

Ze Szczepanem Bentynem i innymi ekspertami z branży kryptowalut będziesz mógł spotkać się już 1-2 grudnia podczas konferencji Cryptocurrency World Expo 2017, która organizowana jest w Warszawie.

KUP BILETY NA KONFERENCJĘ

Portal Comparic.pl jako partner medialny wydarzenia może zaoferować czytelnikom kody rabatowe w wysokości 10% na bilety typu standard (hasło comparic) orz bilety typu VIP (hasło comparicvip)Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here