Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tlePo wprowadzeniu w metodologię Simple Swing – czas na przegląd rynku w kontekście rynkowych okazji!

Portal Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar kontynuujący opis autorskiej strategii Simple Swing – średnioterminowego sposobu analizy oraz handlu na rynkach. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godzinie 18:00, a jego gospodarzem będzie Maksymilian Bączkowski.


Podczas wieczornego spotkania przekazana wiedza na temat metodologii Simple Swing będzie wykorzystana w praktyce – przeglądając rynkowe okazje oraz oznaczając najważniejsze z nich, które można wykorzystać. Również minione okazje mogą służyć jako utrwalenie materiału, dlatego warto dziś być z nami! Poniżej opis samej metodologii.

Strategia “Simple Swing” to autorska strategia średnioterminowego postrzegania, analizy oraz handlu na rynkach – bez względu na walor. Jak sama nazwa strategii wskazuje – sam system jest bardzo prosty oraz co najważniejsze – dokładnie precyzuje i określa momenty zajmowania pozycji oraz wskazuje ich prowadzenie. Jak każdy inwestor wie: prostota na rynkach finansowych jest najważniejsza – dlatego użycie dwóch prostych narzędzi skutecznie pozwoli każdemu na używanie strategii z powodzeniem.

W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Krótki opis strategii “Simple Swing”,
  • Zastosowanie strategii,,
  • Przegląd rynkowych okazji live.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas zagrań oraz handlu średnioterminowego – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here