Naga MarketsPrzegląd rynków live - czyli jak w praktyce czytać wykresy?Świece japońskie są swego rodzaju alfabetem tradera. Analizując ich kształt i układy oraz poziomy, na których się pojawiają spekulanci, traderzy i inwestorzy czytają wykresy. Niektórzy zwykli mawiać, że analiza wykresu jest wystarczająca, gdyż cena odzwierciedla wszystko, co dotyczy danego instrumentu finansowego. Czy na pewno?

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem FP Markets zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w czwartek, 22 kwietnia 2021 roku
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, jak w praktyce czytać wykresy

Nauka czytania wykresów na żywym rynku

Cena zawiera w sobie sentyment inwestorów oraz ich reakcje na najważniejsze wydarzenia mające wpływ na kształtowanie się trendów. Wiele mówi się o tym, jak poprawnie wyznaczać poziomy wsparcia i oporu, na co zwrócić uwagę podczas kreślenia linii trendu, czy jak interpretować poszczególne wskaźniki i oscylatory.

Te artykuły również Cię zainteresują
Okazuje się jednak, że od teorii do praktyki jest daleka droga i osoba, która poświęci dziesiątki godzin na zdobywaniu wiedzy, lecz nie poświęci ani jednej godziny na praktykowaniu tego, czego się nauczyła, wciąż będzie w punkcie wyjścia. Z tego właśnie powodu, zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przy współpracy z FP Markets, w trakcie którego odsuniemy na bok teorię i pokażemy jak wykonać analizę wykresu w praktyce.

Podczas tego spotkania szczególny nacisk położymy na analizę i interpretację wskaźników, o których mówiliśmy podczas webinarów na przestrzeni ostatnich trzech tygodni.

Biorę udział!

Spotkanie odbędzie się w czwartek (22 kwietnia 2021 r.) o godz. 20:00.

fpmarkets

Sylwetka prowadzącego

Arkadiusz Jóźwiak – Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy.

Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs oraz twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here