Naga MarketsPortal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny przegląd rynków live. Spotkanie odbędzie się już dziś (poniedziałek, 10 grudnia 2018 roku) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.


Przegląd rynków z Arkiem Jóźwiakiem

Trader i redaktor Comparic.pl poprowadzi na żywo przegląd rynków wykorzystując podstawowe narzędzia analizy technicznej. Dołącz i sprawdź jakie sygnały inwestycyjne Arek znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru analizowanych instrumentów oraz zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania.

BIORĘ UDZIAŁ

Czego dowiesz się podczas webinaru?

W trakcie dzisiejszego spotkania przedstawiona zostanie obecna sytuacja na głównych parach walutowych, na złocie oraz na wybranych przez uczestników innych instrumentach finansowych.

Wszystkie wykresy przeanalizowane zostaną zgodnie z zachowaniem podstawowych założeń analizy Price Action. Postaramy się więc wyznaczyć kluczowe i lokalne poziomy wsparcia/oporu a także linie trendu i tendencji.

Oprócz omówienia obecnej sytuacji rynkowej każdy uczestnik tego spotkania zobaczy jak taką analizę wykonuje doświadczony trader i analityk dzięki czemu po tym spotkaniu sam będzie w stanie wykonać podobną analizę.

Przykładowa analiza:

Jeżeli chciałbyś aby podczas spotkania przeanalizowany został jakiś konkretny instrument, napisz to w komentarzu pod tym artykułem bądź nie zapomnij o tym przypomnieć podczas samego spotkania.

Webinar będzie nagrywany więc każda zarejestrowana osoba otrzyma po jego zakończeniu link do relacji. Zapraszamy o godzinie 20:00 – zapisz się już teraz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here