Naga MarketsPogoda za oknem nie zachęca specjalnie do siedzenia przed wykresami, na szczęście przedstawiana przeze mnie metoda wymaga gruntownej analizy rano, a przez cały dzień można zajrzeć do wykresów trzy, maksymalnie cztery razy. Metodę już za 4 dni przedstawię w Katowicach. Kto się jeszcze nie zapisał zapraszam: LINK.

Zaczynamy:

Te artykuły również Cię zainteresują
EUR/AUD:

Intrygująca świeca dzienna na Euro do Dolara australijskiego. Wyraźny spadkowy pin bar, który może zapoczątkować większą przecenę. Obecnie cena spadła nieco i nie opłaca się otwierać tej pozycji, jeśli jednak pojawiłaby się korekta wzrostowa i Stop Loss mógłby być 2x mniejszy niż obecnie, będę rozważał zagranie short.

EURAUDDaily   5 25 2016

EUR/USD:

Na Eurodolarze wydawało się, że może być okazja do zagrania longów. Jednak wsparcie zostało przełamane, a cena doszła do kolejnego poziomu, który będzie barierą dla dalszej przeceny. Cały czas jestem przeciwny zagrywaniu shortów właśnie przez to, że jest sporo wsparć poniżej ceny. Na razie raczej para nie do tradowania Price Action.

EURUSDDaily 5 25 2016

GBP/CAD:

Ciekawa dość sytuacja na parze Funt do Dolara kanadyjskiego. Nastąpiło wybicie nad opór, świeca dzienna zamknęła się powyżej i można szukać sygnałów do zagrania pozycji długiej. Dlatego też obserwować będę wykres 4-godzinny i jeśli pojawi się tam sygnał kupna (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) otworzę longi. Para jest bez wątpienia ostatnio w trendzie wzrostowym i będzie to zagranie zgodne z sentymentem.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

GBPCADDaily 5 25 2016

GBP/CHF:

Na Funcie do Franka szwajcarskiego okazja uciekła bez sygnału. Od kilku przeglądów opisywałem tą parę, najpierw z możliwością zagrania shorta, a później longa. Niestety korekta okazała się zbyt płytka i nie doszła do poziomu wsparcia.

GBPCHFDaily 5 25 2016

USD/JPY:

Dolar do Jena to para na której przez ponad 2 tygodnie miałem otwartą pozycję długą. Sesja, na której została ona zamknięta może zostać uznana za sygnał sprzedaży. Widać mała świecę pin bar, a jej wzrostowy korpus nie przeszkadza w otwarciu shortów. Będę bacznie obserwował zachowanie ceny i może po kolejnym sygnale sprzedaży otworzę shorty, które będą zgodne z długoterminowym trendem jaki panuje na parze.

USDJPYDaily 5 25 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here