Naga Markets12 kwietnia 2013 6:55

Sesja Amerykańska:

Podczas godzin obrotu na giełdach w Stanach Zjednoczonych eurodolar odnotował spadek w kierunku 1,3083 USD, aby w ciągu następnych godzin powrócić w okolice neutralnych poziomów w okolicy 1,3137 USD. Analogiczny scenariusz realizował się na większości par związanych z amerykańskim dolarem, gdzie początkowa siła amerykańskiej waluty malała wraz z przebiegiem sesji.

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio przynosi jak dotąd próbę wzrostów na eurodolarze, gdzie intra-sesyjne minimum wyznaczone zostało na 1,3125 USD. Równocześnie obserwujemy odwrotne ruchy na parach surowcowych, gdzie AUD nieznacznie umacnia się podczas gdy Nowozelandzki odpowiednik (NZD) lekko traci.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

Liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych w USA spadła w ubiegłym tygodniu do 346.000 z 388.000 tydzień wcześniej po korekcie, wynika z danych opublikowanych w czwartek przez amerykański Departament Pracy.

– Potrzeby Cypru związane z planem ratowania finansów państwa, będącego na skraju bankructwa, zwiększyły się z 17,5 mld do 23 mld euro – poinformował w czwartek rzecznik cypryjskiego rządu Christos Stylianides.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex Broker

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here