Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tlePo wprowadzeniu w metodologię Simple Swing – czas na przegląd rynku w kontekście rynkowych okazji!

Portal Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar kontynuujący opis autorskiej strategii Simple Swing – średnioterminowego sposobu analizy oraz handlu na rynkach. Spotkanie odbędzie się dziś  o godzinie 18:00, a jego gospodarzem będzie Maksymilian Bączkowski.

W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Krótki opis strategii “Simple Swing”,
  • Zastosowanie strategii,,
  • Przegląd rynkowych okazji live.

Podczas wieczornego spotkania przekazana wiedza na temat metodologii Simple Swing będzie wykorzystana w praktyce – przeglądając rynkowe okazje oraz oznaczając najważniejsze z nich, które można wykorzystać. Również minione okazje mogą służyć jako utrwalenie materiału, dlatego warto dziś być z nami! Poniżej opis samej metodologii.

Strategia “Simple Swing” to autorska strategia średnioterminowego postrzegania, analizy oraz handlu na rynkach – bez względu na walor. Jak sama nazwa strategii wskazuje – sam system jest bardzo prosty oraz co najważniejsze – dokładnie precyzuje i określa momenty zajmowania pozycji oraz wskazuje ich prowadzenie. Jak każdy inwestor wie: prostota na rynkach finansowych jest najważniejsza – dlatego użycie dwóch prostych narzędzi skutecznie pozwoli każdemu na używanie strategii z powodzeniem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Jak się zapisywałem na webinar to by la informacja, że będzie przesłany na maila zapis wideo. Czy po weekendzie jakoś można się spodziewać? Bo narazie nic nie dotarło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here