Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyglądamy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupiamy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy są zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Skonsolidowany raport roczny Voxel

Grupa Voxel należy do liderów rynku diagnostyki obrazowej w Polsce i oferuje kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. W ramach grupy Voxel działają trzy podmioty gospodarcze: Voxel S.A., CDO Jelenia Góra oraz Alteris S.A. Voxel i CDO świadczą usługi w zakresie diagnostyki obrazowej, teleradiologii i outsourcingu, natomiast Alteris dostarcza systemy informatyczne dla szpitali i centrów diagnostycznych, oraz zajmuje się realizacją projektów wyposażania pracowni diagnostycznych. Kapitalizacja Grupy wynosi 284 mln PLN.

25 marca Zarząd Grupy Voxel opublikował formularz skonsolidowanego raportu rocznego. Zysk netto w 2018 roku wyniósł 23,4 mln PLN w porównaniu do 8,8 mln PLN rok wcześniej. Oto najważniejsze wyniki:

Voxel wyniki

wykres vox Voxel D1 26.03.2019
Voxel D1, źródło: xStation

Mercator Medical prezentuje skonsolidowany raport roczny

Grupa Mercator Medical to Producent rękawic medycznych i dystrybutor materiałów medycznych jednorazowego użytku. Działa na rynku Polski, Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji. Produkty dostępne są na wszystkich kontynentach. W skład Grupy Mercator Medical wchodzą: polska spółka-matka Mercator Medical S.A. i spółki zależne, z których najważniejsze to: Merkator Medikal TOB na Ukrainie, Mercator Medical s.r.l. w Rumunii, Mercator Medical OO z siedzibą w Rosji i Mercator Medical (Thailand) Ltd. w Tajlandii, oddziały Mercator Medical S.A. na Węgrzech oraz w USA. Kapitalizacja Grupy wynosi 137 mln PLN.

Mercator Medical 25 marca przedstawił formularz skonsolidowanego raportu rocznego. Zysk netto wyniósł 7,0 mln PLN w porównaniu do 5,4 mln PLN rok wcześniej. Oto skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów:

Mercator wyniki

wykres mrc Mercator Medical D1 26.03.2019
Mercator Medical D1, źródło: xStation

Krynica Vitamin – skonsolidowany raport roczny

Grupa Krynica Vitamin jest jednym z wiodących producentów napojów funkcjonalnych, wśród których około 90% stanowią napoje energetyczne, zaliczane do środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Bezpośrednim przedmiotem działalności Grupy jest produkcja napojów oraz usługowy ich rozlew w opakowania aluminiowe oraz opakowania z tworzyw sztucznych PET. Jej kapitalizacja wynosi 71,3 mln PLN.

25 marca Zarząd Krynica Vitamin opublikował formularz skonsolidowanego raportu rocznego. Skonsolidowany zysk netto wyniósł w 2018 roku 5,05 mln PLN, a rok wcześniej 5,25 mln PLN. Skonsolidowane sprawozdanie z wyniku prezentuje się następująco:

krynica wyniki

wykres kvt Krynica Vitamin D1 26.03.2019
Krynica Vitamin D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here