Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyglądamy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupiamy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy są zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Stelmet publikuje raport roczny

Grupa Stelmet zajmuje się produkcją i dystrybucją tzw. drewnianej architektury ogrodowej. Wytwarza wyroby z drewna sosnowego i świerkowego, obejmujące różnego rodzaju produkty: płoty, kratki, deski, podesty, pergole, kwietniki, altany czy domki narzędziowe. Produkty te przeznaczone są do grodzenia, wyposażania oraz dekoracji ogrodów, parków, tarasów i wszelkiego rodzaju przestrzeni o charakterze rekreacyjnym. Asortyment Grupy Stelmet obejmuje ponad 2,6 tys. wzorów wyrobów. Kapitalizacja Spółki wynosi 218 mln PLN.

Zarząd Stelmet S.A. opublikował formularz skonsolidowanego raportu rocznego. Poniżej znajdują się wybrane dane finansowe:

stelmet wyniki

wykres ixb Izoblok D1 30.01.2019
Izoblok D1, źródło: xStation

ABC Data – terminy publikacji raportów okresowych

Grupa Kapitałowa ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako jedyna w branży zbudowała silną pozycję w ośmiu państwach regionu i prowadzi bezpośrednią działalność w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Litwie, Łotwie, Estonii oraz na Węgrzech. Ponad 20-letnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu komputerowego, oprogramowania i elektroniki użytkowej pozwoliło Grupie stworzyć najszersze na rynku portfolio 56 tysięcy produktów od ponad 300 renomowanych dostawców. Grupa ma kapitalizację na poziomie 159 mln PLN.

Zarząd ABC Data S.A. podaje do wiadomości terminy publikacji raportów okresowych Spółki w 2019 roku:

  • Raport roczny jednostkowy i raport roczny skonsolidowany za 2018 rok: 28 marca 2019 r.
  • Rozszerzony skonsolidowany raport za I półrocze 2019: 05 września 2019 r.
  • Rozszerzone skonsolidowane raporty kwartalne:
    • I kwartał 2019: 28 maja 2019 r.
    • III kwartał 2019: 28 listopada 2019 r.
wykres ABC Data D1 30.01.2019
ABC Data D1, źródło: xStation

Izoblok – skonsolidowany raport półroczny

Podstawowym przedmiotem działalności Izoblok jest wytwarzanie kształtek z polipropylenu spienionego. Kontrahentami Spółki są głównie europejskie firmy związane z przemysłem samochodowym, logistyką, opakowaniami ochronnymi itp. Spółka jest krajowym liderem w dziedzinie produkcji opakowań i elementów z tworzyw sztucznych. Kapitalizacja Spółki wynosi 34,6 mln PLN.

29 stycznia Izoblok opublikował formularz skonsolidowanego raportu półrocznego. Oto najważniejsze dane:

Izoblok wyniki

wykres stl Stelmet D1 30.01.2019
Stelmet D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here