Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyglądamy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupiamy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy są zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Mercor – Wartość pozyskanych zamówień w styczniu 2019r. i w okresie sierpień 2018r. – styczeń 2019r.

Mercor jest największym producentem i dostawcą kompleksowych, biernych systemów ochrony przeciwpożarowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej z dobrze rozwiniętą siecią sprzedaży w krajach tego regionu. Kapitalizacja Spółki wynosi 136 mln zł.

Zarząd Mercor S.A. informuje, że w styczniu 2019 roku Grupa Mercor pozyskała zamówienia o wartości około 26,3 mln zł w porównaniu z wartością 24,9 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku, co oznacza wzrost o 6%.

W okresie od sierpnia 2018 roku do stycznia 2019 roku Grupa pozyskała zamówienia o wartości około 189,8 mln zł wobec 163,7 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej, co oznacza wzrost o 16% rok do roku.

wykres mcr Mercor D1 12.02.2019
Mercor D1, źródło: xStation

Medicalgorithmics informuje o liczbie wniosków o płatność od ubezpieczycieli złożonych w styczniu 2019 r.

Medicalgorithmics to polska firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest ekspertem i dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Została założona w 2005 roku przez dwóch naukowców-przedsiębiorców: dra Marka Dziubińskiego i dra Marcina Szumowskiego w celu komercjalizacji polskiej myśli technicznej – wynalazku dra Dziubińskiego. Spółka ma kapitalizację na poziomie 117 mln PLN.

Zarząd Medicalgorithmics S.A. niniejszym informuje o miesięcznej liczbie wniosków o płatność od ubezpieczycieli złożonych przez spółkę zależną, Medi-Lynx Cardiac Monitoring, LLC, przysługujących z tytułu usług wykonanych przy użyciu technologii PocketECG, na terenie USA. W miesiącu styczniu 2019 r. zostało złożonych 7704 wniosków o płatność.

wykres mdg Medicalgorithmics D1 12.02.2019
Medicalgorithmics D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here