Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyglądamy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupiamy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy są zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

mBank – formularz skonsolidowanego raportu rocznego

W ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych. Ofertę mBanku uzupełnia leasing, faktoring, pełna oferta maklerska. W skład Grupy wchodzi również specjalistyczny mBank Hipoteczny. Osobom o wysokim statusie majątkowym, które cenią najwyższej klasy specjalistyczne usługi finansowe “szyte na miarę” oraz wysoką indywidualność, Grupa mBanku oferuje usługi z zakresu private banking, a także wealth management. Bank ma kapitalizację na poziomie 18,32 mld PLN, wchodzi w skład indeksu WIG20.

27 lutego Zarząd mBank opublikował formularz skonsolidowanego raportu rocznego. Oto najważniejsze dane:

mBank wyniki

wykres mbk mBank D1 28.02.2019
mBank D1, źródło: xStation

Alior Bank – formularz skonsolidowanego raportu rocznego

Alior Bank działa od 2008 roku jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami. Na GPW obecny jest od 2012, przeprowadzając największą ofertę publiczną prywatnej spółki w historii polskiej giełdy o łącznej wartości 2,1 mld zł. Od marca 2014 r. akcje Spółki zostały włączone do indeksu WIG20. Kapitalizacja Banku wynosi 7,59 mld zł.

27 lutego Zarząd Alior Bank opublikował formularz skonsolidowanego raportu rocznego. Oto najważniejsze dane:

Alior wyniki

wykres alr Alior D1 28.02.2019
Alior D1, źródło: xStation

Eurocash – formularz “rozszerzonego” skonsolidowanego raportu kwartalnego

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Poprzez szereg formatów dystrybucji, Grupa Eurocash koncentruje się na hurtowej dystrybucji produktów FMCG do tradycyjnych sklepów detalicznych w całej Polsce. Kapitalizacja Spółki wynosi 2,74 mld PLN.

27 lutego Zarząd Eurocash opublikował formularz “rozszerzonego” skonsolidowanego raportu kwartalnego. Oto najważniejsze dane:

Eurocash wyniki

wykres eur Eurocash D1 28.02.2019
Eurocash D1, źródło: xStation

Asseco – formularz raportu rocznego

Asseco Business Solutions jest polską firmą informatyczną, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach. Spółka w 2007 roku w wyniku połączenia kilku polskich spółek, liderów rynku rozwiązań IT dla przedsiębiorstw: Anica System, Safo, Softlabu, WAPRO oraz Incenti. Nowopowstała firma Asseco Business Solutions stała się częścią międzynarodowej Grupy Asseco oraz jej centrum kompetencyjnym odpowiedzialnym za aplikacje ERP dla biznesu. Kapitalizacja Grupy wynosi 889 mln PLN.

27 lutego Zarząd Asseco Business Solutions opublikował formularz raportu rocznego. Oto najważniejsze dane:

Asseco wyniki

wykres abs Asseco D1 28.02.2019
Asseco D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here