Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyglądamy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupiamy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy są zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Lotos prezentuje daty przekazywania raportów okresowych w 2019 roku

Grupa Kapitałowa Lotos jest drugim co do wielkości producentem paliw w Polsce. Jako jedyny podmiot prowadzi wydobycie węglowodorów w Polskiej Wyłącznej Strefie Ekonomicznej Morza Bałtyckiego. Prace w zakresie eksploatacji złóż ropy naftowej prowadzone są także, w ramach Grupy Kapitałowej Lotos, w obszarze Norweskiego Szelfu Kontynentalnego i na lądowych złożach ropy naftowej na terytorium Litwy. Kapitalizacja Grupy wynosi 16,29 mld PLN.

Te artykuły również Cię zainteresują
Lotos podaje do wiadomości daty przekazywania raportów okresowych w roku obrotowym 2019:

  • Raport roczny 2018r. – 7 marca 2019r.
  • Skonsolidowany raport kwartalny za 1 kwartał 2019r. – 30 kwietnia 2019r.
  • Skonsolidowany raport za 1 półrocze 2019r. – 13 sierpnia 2019r.
  • Skonsolidowany raport kwartalny za 3 kwartał 2019r. – 30 października 2019r.
wykres lts Lotos D1 4.01.2019
Lotos D1, źrodło: xStation

Wittchen – przychody ze sprzedaży za grudzień 2018

Wittchen jest liderem na polskim rynku luksusowych dodatków, głównie skórzanych, w segmencie klasy wyższej i średniej. Grupa prowadzi także sprzedaż luksusowego obuwia skórzanego i luksusowej odzieży skórzanej oraz akcesoriów bagażowych. Kapitalizacja Spółki wynosi 280 mln PLN.

Zarząd Wittchen przekazuje informację o skonsolidowanych przychodach ze sprzedaży osiągniętych w grudniu 2018. Poniżej znajduje się tabela z dokładnymi danymi:

tabela Wittchen wyniki grudzień 2018

wykres wtn Wittchen D1 4.01.2019
Wittchen D1, źrodło: xStation

Rezygnacja członka Rady Nadzorczej MDI Energia

Obszarem działania i ekspertyzy MDI Energia S.A. jest: budowa elektrowni wiatrowych, biogazowni oraz instalacji fotowoltaicznych oraz generalne wykonawstwo projektów budownictwa kubaturowego. MDI Energia S.A. jest wyspecjalizowaną jednostką prowadzącą projekty zarówno jako Generalny Wykonawca, jak i Inwestor Zastępczy. Kapitalizacja Spółki jest na poziomie 177 mln PLN.

Zarząd spółki MDI Energia informuje, iż w dniu 3 stycznia 2019 roku Piotr Gajek złożył rezygnację z funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki ze skutkiem na dzień złożenia. Powodem złożenia rezygnacji jest podjęcie decyzji o objęciu funkcji Dyrektora Finansowego w Spółce.

wykres MDI D1 4.01.2019
Wittchen D1, źrodło: xStation
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro notowania | gpw | złotowka | kurs eur usd | akcje pgnig najnowsze wiadomosci | kursy kryptowalut |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here