Naga Markets26Wykres świecowy Forex na czarnym tlePortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na webinar, podczas którego zbadamy aktualną sytuację na wykresach pod kątem price action. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 26 września 2019 r. o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski.


Czysta akcja cenowa na wykresie

Price action oznacza nic innego jak akcję cenową na wykresie. Traderzy wykorzystujący price action w swoich analizach wykorzystują czystą akcje cenową do badania tego, co działo się na wykresie danego instrumentu i dzięki temu określają dalszy, potencjalny kierunek ruchu.

Ceny otwarcia, zamknięcia, maksymalne i minimalne w danym przedziale czasowym mogą być rysowane na wykresie w postaci świec. Z kolei świece mogą tworzyć układ, tzw. setup price action, po którym spodziewany jest ruch w określonym kierunku. Podczas webinaru przejrzymy aktualne wykresy najważniejszych par walutowych oraz surowców i spróbujemy określić dla nich potencjał dalszego kierunku ruchu.

W trakcie omawiania sytuacja na wykresach porozmawiamy także o naturze teoretycznej setupów i ich praktycznym wykorzystaniu.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się we wtorek (26 września 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here