Naga MarketsOd czasu ostatniego wpisu nie zawarłem żadnej nowej transakcji. Wciąż jednak obserwuje kilka instrumentów, a więcej o tym w poniższym poście.


GBPAUD

Notowania pary walutowej GBPAUD korygują ostatni impuls wzrostowy i znalazły się w strefie wsparcia (zniesienie 33-66%). Być może pojawi się tu jakiś sygnał, natomiast jeśli będzie miało on miejsce podczas dzisiejszej sesji, powstrzymam się od transakcji przed weekendem i będę szukał ewentualnej wejścia w kolejnym tygodniu. W strefie wsparcia znalazł się także para GBPCHF.

AUDCAD

Notowania tej pary znajdują się w trendzie spadkowym, a korekta zniosła cenę do strefy oporu, gdzie można wypatrywać okazji sprzedażowych.

GBPUSD

Notowania kabla wybiły istotny opór w okolicach 1.3040 i kontynuowały tym samym krótkoterminowy trend wzrosty, gdzie rozglądać się można za okazjami do zajęcia pozycji długiej. Cały czas jednak należy pamiętać o podatnym na newsy funcie szterlingu. Kontynuacja trendu widoczna również na GBPJPY.

USDJPY

Para walutowa USDJPY wróciła do wzrostów po wybiciu ostatnich szczytów z 29 sierpnia i 5 oraz 12 września br. Potencjalne zakończenie korekty ostatniego impulsu wykorzystać można do zajęcia pozycji długiej.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

CHFJPY

Para walutowa CHFJPY znajduje się w dynamicznym trendzie wzrostowym, o którym więcej napisałem w oddzielnej analizie. Nowy impuls, a konkretnie potencjalne zakończenie jego oczekiwanej korekty może posłużyć kupującym jako sygnał kupna pozwalający na dołączenie do panującej tendencji.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here