Akcjonariusze Ferro zdecydowali o wypłacie dywidendy wysokości 23,79 mln zł tj. 1,12 zł na akcję, wynika z podjętych uchwał.

Rada nadzorcza ING Banku Śląskiego powołała Sławomira Soszyńskiego na stanowisko wiceprezesa od 1 października 2019 r., podał bank.

AMK Kraków, podmiot zależny Mostostal Warszawa, zawarł z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej – Gliwice umowę na wykonanie III etapu Instalacji Odsiarczania Spalin i I etapu Instalacji Odazotowania Spalin dla kotłowni WR-25 za 63,6 mln zł brutto podał Mostostal.

Akcjonariusze 4fun Media zdecydowali o przeniesieniu zysku netto za 2018 rok w kwocie 2,57 mln zł na kapitał zapasowy, co oznacza niewypłacanie dywidendy, wynika z uchwał walnego zgromadzenia.

Akcjonariusze Pekabeksu zdecydowali na walnym zgromadzeniu o wypłacie 7,6 mln zł dywidendy z zysku za 2018 rok, co daje 0,31 zł na każdą akcję, podała spółka.

MCI Capital wykupił  obligacje serii K o łącznej wartości 54,5 mln zł, podała spółka.

ZUE złożyło najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym na “Utrzymanie, konserwację i naprawy torowisk tramwajowych w Krakowie w latach 2019-2022”, podała spółka. Wartość złożonej oferty to 55,6 mln zł netto.

Rada nadzorcza Grupy Selena powołała Jacka Michalaka na członka zarządu ds. finansowych, podała spółka.

Rada nadzorcza OT Logistics powołała Kamila Jedynaka w skład zarządu spółki z dniem 24 czerwca 2019 roku, podała spółka.

Bloober Team otrzymał informację o uzyskaniu dokumentu “Notice of Allowance” wydanego przez Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych (USPTO), potwierdzający zakończenie badania merytorycznego złożonego przez spółkę zgłoszenia patentowego na udzielenie patentu na wynalazek pt. ‘Method of simultaneous playing in single-player video games’, podała spółka.

Bartosz Bielak złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa spółki, ze skutkiem na dzień 24 czerwca 2019 r., podała spółka.

Getin Noble Bank (GNB) udostępnił wpłaty BLIK-iem we wpłatomatach Planet Cash i Euronet. Dzięki temu aplikacja Getin Mobile zyskuje nową funkcjonalność, podał bank.

Akcjonariusze spółki Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy zdecydowali na walnym zgromadzeniu o wypłacie 33,6 mln zł dywidendy z zysku netto za 2018 rok, co daje 1,76 zł na każdą akcję, podała spółka.

Akcjonariusze Ultimate Games podjęli uchwałę w sprawie wypłaty dywidendy wysokości 1,83 mln zł, tj. 0,35 zł na akcję z zysku za 2018 rok, wynika z podjętych uchwał.

Apator Metrix, spółka zależna Apatora, zawarła umowę na dostawy gazomierzy na rynek belgijski. Łączna wartość umowy to 13 mln – 21 mln euro (w zależności od ostatecznego zakresu realizacji projektu), tj. 55,4 – 89,5 mln zł, podał Apator.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) zawarło umowę odnawialnego kredytu konsorcjalnego z konsorcjum 9 banków, na kwotę 10 mld zł, podała spółka.

PZU Zdrowie uruchomiło pierwszy kiosk telemedyczny, tj. mobilny gabinet, w którym pacjent ma możliwość wykonania diagnostyki za pomocą aparatury telemedycznej, a następnie wideokonsultacji z lekarzem. To rozwiązanie, z którego docelowo będą mogli skorzystać pracownicy firm posiadających Opiekę Medyczną PZU, podała spółka.

Po uwzględnieniu opinii członków rady nadzorczej Polskiego Banku Komórek Macierzystych (PBKM), zarząd podjął decyzję o odstąpieniu od negocjacji w przedmiocie zakupu wybranych aktywów/zobowiązań należących do Esperite NV lub jego spółek zależnych z uwagi na bardzo trudny do oszacowania bilans możliwych korzyści i ryzyk związanych z ewentualną transakcją, podała spółka.

Moonlit, który zadebiutuje na NewConnect w środę, planuje trzy premiery gier w tym roku: “Deadliest Catch: The Game”, “Thief Simulator mobile” oraz “Ignis”, a w produkcji ma łącznie siedem tytułów, poinformował ISBnews prezes Michał Gardeła.

Moonlit zadebiutuje na rynku NewConnect w środę, 26 czerwca, podała spółka.

Ciech Sarzyna z Grupy Ciech przez najbliższe 5 lat będzie obejmować patronatem tytularnym Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej, podał Ciech.

Zgodnie z umową zawartą w grudniu 2018 r., Unimot odsprzedał spółce Gaspol biznes butli LPG, podała spółka.

Stelmet odnotował 3,55 mln zł skonsolidowanej straty netto w I poł. roku obrotowego 2018/2019 (1 października 2018 – 31 marca 2019) wobec 4,13 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka, prezentując wstępne szacunki.

Prezes i akcjonariusz Sfinks Polska Sylwester Cacek złożył, ze skutkiem na 30 lipca br. (tj. z dniem, na które zwołane zostało nadzwyczajne walne zgromadzenie) rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu oraz z członkostwa w zarządzie Sfinks Polska, podała spółka. Cacek zamierza przejść do rady nadzorczej.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here