Naga MarketsPrzegląd informacji z GPW to nowy cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na informacjach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Dino szybciej opublikuje raport kwartalny

Zarząd Dino Polska poinformował o zmianie terminu publikacji skonsolidowanego raportu kwartalnego za III kwartał tego roku. Publikacja nastąpi 8 listopada, podczas gdy pierwotne założenia ustaliły datę na 13 listopada.

Ponadto spółka zdecydowała o powołaniu dwóch członków Zarządu na kolejną kadencję. Szymon Piduch pozostanie Prezesem Zarządu, a Michał Krauze jego członkiem. Obaj są pracownikami Grupy Dino Polska od 2002 roku. Szymon Piduch pełni funkcję Prezesa Zarządu od 2010 roku. Michał Krauze wchodzi w skład zarządu od 2014 roku.

Przegląd informacji z GPW – Dino Polska, Altus TFI, CI Games
Dino Polska D1 Źródło: xStation

Rezygnacja Członka Zarządu Altus TFI

W dniu 5 października 2018 roku Altus TFI otrzymał oświadczenie o rezygnacji z pełnienia funkcji Członka Zarządu przez Witolda Chuścia. Powodem rezygnacji jest objęcie przez Chuścia funkcji Członka Zarządu w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. które jest podmiotem z grupy kapitałowej Spółki. Witold Chuść przestał pełnić swoje obowiązki 5 października.

Altus TFI D1 Źródło: xStation

Rezygnacja Członka Rady Nadzorczej CI Games

W dniu 5 października do Zarządu CI Games wpłynęło oświadczenie o rezygnacji z funkcji Członka Rady Nadzorczej złożone przez Mariusza Sawoniewskiego. Jego decyzja jest motywowana powodami osobistymi, które uniemożliwiają właściwe pełnienie powierzonej funkcji. Mandat Sawoniewskiego upłynął 5 października.

Altus TFI D1 Źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here