Naga MarketsWitam w pierwszym po tygodniowej przerwie przeglądzie potencjalnych setupów Ichimoku:

AUD/NZD:

Para wybija dołem ze spadkowej chmury jednak bardzo blisko znajduje się wsparcie. Przebicie go, a później test chmury spadkowej widocznej z przodu wykreu jak również test oporu (czyli wcześniejszego wsparcia) będzie świetną okazją do otwierania shortów.AUD/USD:

Cena doszła do linii Kijun i odbicie od niej będzie sygnałem kupna. Dobrze jeśli w przypadku odrzucenia poziomu tworzy się na niższym interwale (H1) lub na H4 sygnał kupna z formacji świecowej.EUR/AUD:

Podobna sytuacja ma miejsce na Euro do Dolara australijskiego. Cena testuje linię Kijun i może dać sygnał sprzedaży.EUR/CAD:

Również na tej parze z Euro może być sygnał sprzedaży. Cena odrzuciła Kijun i już właściwie można otwierać pozycje krótkie.GBP/CHF:

Para testuje chmurę Ichimoku. Jeśli odbije od niej i świeca zamknie się na żółto (będzie popytowa) można otwierać pozycje długie ze stop lossem poniżej minimum. Uważać należy na to, że poprzednie maksimum znajduje się w okolicach dolnego ograniczenia Kumo z D1.GBP/USD:

Podobna sytuacja jest na parze GBP/USD z tą różnicą, że wygląda ona dużo lepiej na dziennym interwale. Może to być doskonała pozycja – chociaż należy pamiętać, że odbicie jest od chmury spadkowej, która jednak najprawdopodobniej wkrótce zmieni kolor na wzrostowy.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here