Naga MarketsGBP/CAD:
Para w nocy dała sygnał sprzedaży, który można było wykorzystać jeszcze rano. Cena na D1 weszła do chmury co sugerować może długi trend spadkowy do dolnego ograniczenia Kumo. Daje to zasięg ponad 700 pipsów!

 

 

GBP/USD:
Wczorajszy sygnał zakończył się niestety stop lossem (lub BE ponieważ cena doszła 2,5 raza dalej niż wynosił SL). Dzisiaj Kabel mocno zanurkował i obecnie odbija od Senkou Span A. Chmura skierowana jest do góry, co powstrzymuje przed rozważaniem pozycji krótkich.

 

 

USD/CHF:
Bardzo ładny sygnał kupna – odbicie od wzrostowej chmury, odrzucenie Kijun i Tenkan oraz przebicie Kijun przed Tenkan. To może oznaczać dłuższe wzrosty na tej parze.

 

 

XAU/USD:
Złoto dało dwa sygnały sprzedaży – jeden na ostatniej świecy H4 wybijając pod Kijun. Martwić może bliskość wsparcia.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułANZ: AUD/USD gotowe do zwrotu – kierunek południe
Następny artykułAnalizator Walutowy – brak wskazań przed decyzjami EBC
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here