Naga MarketsNa rynku sporo emocji. Duże ruchy na Funcie po danych oraz umocnienie Jena. Możliwe są sygnały na parach z tymi walutami. Zapraszam na przegląd Ichimoku:

EUR/AUD:

O parze pisałem wczoraj. Nastąpił sygnał sprzedaży po odrzuceniu linii Kijun. Obecnie warto pozycję zabezpieczyć na zero, ponieważ odbija od okolic wsparcia.GBP/CHF:

Tutaj również wskazywałem na możliwość otwarcia pozycji i jak na razie wszystko układa się po naszej myśli. Również trzeba pamiętać o zabezpieczeniu pozycji, pamiętając że w przypadku wybicia ponad opór, będzie to jednocześnie wybicie z chmury na dziennym wykresie. Oznaczać to może dłuższy trend wzrostowy.USD/CHF:

Mocna korekta sprowadziła cenę do chmury. Wybicie w najbliższym czasie będzie sygnałem kupna, a Kumo w przyszłości jest wzrostowe co świadczyć może o dużym potencjale do wzrostów.USD/JPY:

Spadki na Dolarze do Jena przyspieszyły, jednak żeby włączyć się w trend potrzebna jest korekta. Powinna ona dojść do dolnego ograniczenia chmury, po odbiciu będzie okazja do otwarcia pozycji krótkich z małym stop lossem.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here