Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów Ichimoku. Przypominam, że darmowe szkolenie z Ichimoku mojego autorstwa można zobaczyć w strefie learn na Comparic: LINK. Znajduje się tam również świetne 8-godzinne szkolenie “Trading po pracy” oraz 20 filmików edukacyjnych od Consilium Invest. Wszystko oczywiście za darmo.

AUD/USD:

Kurs Aussie wystrzelił dając sygnał kupna. Nie lubię takich setupów ponieważ logiczny stop loss jest bardzo duży. Zawsze lepiej zaczekać na re-test chmury, która stanowić będzie wsparcie i wejść w pozycję ze znacznie bardziej korzystnym potencjałem zysku do ryzyka.GBP/AUD:

Para jest w trakcie korekty, którą zatrzymała chmura Ichimoku. Na wykresie dziennym również Kumo stanowi wsparcie i pokrycie się tych dwóch barier powinno spowodować reakcję ceny. Można szukać wejścia już na interwale godzinowym ponieważ utworzyła się tam świeca pin bar.GBP/USD:

Wczoraj pokazywałem potencjalny sygnał na GBP/USD i rzeczywiście wystąpił on na wykresie godzinowym, gdzie można było otwierać longi po świecy pin bar (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar). Stop loss dla tej transakcji wyniósł dokładnie 17 pipsów (15 + 2 pipsy poniżej minimum świecy), a obecny zysk to ponad 120 pips.USD/CAD:

Tutaj bardzo dobry sygnał wystąpił dzisiaj. Cena doszła do chmury i odrzuciła ją. Transakcja miała początkowy SL około 12 pipsów – bardzo dobrze rozpoczął się ten tydzień dla systemu Ichimoku.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here