Naga MarketsW związku z dużymi ruchami w piątek, kilka par obecnie jest w trakcie korekt co może dać ciekawe sygnały na Ichimoku. Zaczynamy przegląd potencjalnych sygnałów:

AUD/USD:

Para konsoliduje pod spadkową chmurą i jutro wszystko może ułożyć się idealnie do sprzedaży na wykresie H4. D1 jednak idealnie odbił od wsparcia, które pokrywa się z górnym ograniczeniem chmury co świadczyć może o większych wzrostach. Trzeba o tym pamiętać decydując się na zagrania short.EUR/JPY:

Para wybiła się dołem ze spadkowej chmury dając sygnał sprzedaży. Ostatnia świeca wyraźnie odrzuciła Kumo potwierdzając negatywny sentyment na parze. Sygnał można rozegrać podobnie jak w przypadku price action. Sell limit w 50% zniesienia ostatniej świecy pozwoli zmniejszyć stop lossa. Uważać należy na wsparcie w okolicach 141, które pokrywa się z Kumo. Jednak i tak pozycja będzie miała korzystny stosunek zysku do ryzyka około 3:1. W przypadku przebicia wsparcia będzie to nawet 6:1.GBP/AUD:

Para przetestowała lokalne minimum, które wyraźnie zadziałało. Również długi dolny knot świecy świadczy o tym, że linia Kijun jest respektowana. Pozwala to otwierać longi ze stop lossem poniżej dzisiejszych minimów. Pierwszy cel to maksimum z piątku.GBP/USD:

Kabel będący w silnym trendzie wzrostowym doszedł do wsparcia w postaci linii Kijun oraz górnego ograniczenia strefy wsparcia. Warto obserwować parę, a w przypadku odrzucenia tego poziomu wchodzić na podstawie sygnału z wykresu godzinowego jeśli utworzy się na nim świeca pin bar.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here