Naga MarketsNa rynku po wczorajszym zamieszaniu jest nieco spokojniej i część par odrabia straty spowodowane informacją o zmniejszaniu skupu aktywów przez FED. Zapraszam na przegląd najciekawszych par techniką Ichimoku:
AUD/USD:
Ciekawa sytuacja na Dolarze australijskim do amerykańskiego. Para może dać zarówno sygnał sprzedaży jak i kupna. Ostatnia świeca wygląda mocno popytowo dlatego bardziej prawdopodobny wydaje się sygnał kupna zgodny z ostatnim trendem, ale przeciwny do momentum z wczoraj.

 

 

EUR/AUD:
Dzisiaj rano wystąpił sygnał sprzedaży na tej parze. Warto zaczekać na korektę do chmury i potwierdzenie trendu co da jednocześnie lepszy stosunek zysku do ryzyka.

 

 

EUR/USD:

ebook skuteczny daytrading

Podobna sytuacja jest na Eurodolarze. Można było już otwierać shorty, natomiast obecnie warto zaczekać na korektę wzrostową. Wszystko przemawia wyraźnie za większym trendem spadkowym przynajmniej do chmury z D1, czyli około 150 pipsów w dół. Tak naprawdę jest to ostatnia szansa na obronę przed kolejnym dużym osunięciem.

 

GBP/USD:
Wczoraj pisałem o sygnale sprzedaży na Kablu. Zdecydowanie dał on zarobić około 4-5 razy więcej niż było ryzyko. Trend jest teraz wyraźnie spadkowy, nawet chmura zmieniła swój kolor pokazując dominację niedźwiedzi.

 

 

NZD/JPY:
Poprzednia świeca dała sygnał kupna, można go obecnie wykorzystać jeszcze lepiej ponieważ cena spadła. Stop loss poniżej minimum da około 20 pipsów ryzyka przy około 90 do pierwszego poważnego oporu.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here