Naga MarketsAneksja Krymu “zatwierdzona” przez Rosję, rynki reagują jednak nie można mówić o panice, czy dużych ruchach. Uwagę zwraca złoto – ale na razie z Ichimoku jeszcze musiałoby spaść, żeby później była mowa o sygnale kupna. Zapraszam na przegląd najciekawszych par:

AUD/NZD:

Wczoraj pisałem o Dolarze australijskim do nowozelandzkiego i możliwym sygnale sprzedaży. Dzisiejsza świeca może po raz kolejny pokazać: sprzedaj. Warto jednak pamiętać o silnym wsparciu i tym, że potencjał zysku do ryzyka może być słaby.EUR/JPY:

Duże emocje. Najpierw odbicie od wsparcia, teraz ostre nurkowanie po zbliżeniu się do linii Kijun. Wiele wskazuje na spadki, ale znowu zysk do ryzyka może być zbyt mały do otwarcia pozycji krótkiej.GBP/CHF:

Para dała wczoraj sygnał sprzedaży i obecnie znajduje się na niewielkim plusie. Pozostaje czekać ewentualnie zmniejszając stop loss nad dzisiejsze maksima.USD/CAD:

Poprzednia świeca dała słaby sygnał sprzedaży (ponieważ wybicie nastąpiło z chmury wzrostowej) spadek nastąpił dość dynamiczny, jednak odreagowanie było dość dynamiczne. Można rozważać shorty jeśli cena wyjdzie z chmury.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here