Naga MarketsWitam w przeglądzie Ichimoku – dzisiaj nieco wcześniej niż zwykle. Zaczynamy:
AUD/JPY:
Para zaczyna wyglądać coraz ciekawiej. Linia Kijun zbliża się do wsparcia i powinna niedługo stworzyć silny poziom. Odbicie od niego będzie zdecydowanym sygnałem kupna.

 

 

EUR/JPY:
Na parze Euro do Jena również cena odbija od wsparcia. Kijun jest niestety dość daleko, ale świeczka, która się tworzy może być pin barem, który sam w sobie jeśli powstaje zgodnie z trendem, na ważnym poziomie jest sygnałem. Minusem może być zbyt duży stop loss. Jeśli para będzie jednak spadać, wtedy warto obserwować zachowanie ceny w okolicach linii Kijun. Trend jest wyraźnie wzrostowy i warto grać wraz z nim.

 

 

GBP/AUD:

ebook skuteczny daytrading

Wczoraj pisałem o wybiciu i sygnale sprzedaży na tej parze oraz tym, że warto zaczekać na korektę. Miała ona miejsce, cena odbiła niemal idealnie od chmury i linii Tenkan pozwalając otworzyć shorty z nieporównywalnie mniejszym stop lossem niż miałoby to miejsce zaraz po wczorajszym wybiciu.

 

 

XAU/USD:
Złoto wybiło z chmury, jednak tak jak w przypadku omawianej wyżej pary, pozycja musiałby mieć zbyt duży stop loss. Jeśli cena spadnie znowu do chmury i wybije z niej powinien być to dużo lepszy sygnał z lepszym potencjałem zysku do ryzyka.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBoJ: Cele polityki monetarnej bez zmian po spotkaniu Rady
Następny artykułBNP Paribas: BoJ pozostaje bierny, ale warto kupować USD/JPY.
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here