Naga MarketsZapraszam do obejrzenia darmowego szkolenia z Ichimoku mojego autorstwa w strefie learn na Comparic: LINK. Znajduje się tam również świetne 8-godzinne szkolenie “Trading po pracy”. Wszystko oczywiście za darmo. Zaczynamy przegląd najciekawszych par techniką Ichimoku:

AUD/JPY:

Para wybiła z chmury Ichimoku dając sygnał kupna. Stop loss poniżej dołka tworzonego przez dwie ostatnie świece wydaje się być rozsądny i wynosi zaledwie 23 pipsy, przy potencjalnym zysku około 3 razy większym.EUR/JPY:

Para Euro do Jena również może dać sygnał kupna. Wybicie z chmury pozwoli otwierać pozycje długie, a dno obecnej korekty może być poziomem obrony zlecenia.EUR/USD:

Po dzisiejszym mocnym wybiciu, spadek który właśnie trwa może być dobrą okazją do otwierania longów jeśli cena odbije od chmury, którą właśnie testuje.NZD/USD:

Dane z dzisiejszej nocy sprowadziły Kiwi na niskie poziomy. Widać, że jeśli nastąpi korekta wzrostowa powinna się zatrzymać na poziomie 0.8620 gdzie znajduje się silny opór oraz dolne ograniczenie chmury.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNieuniknione wzrosty na EURUSD
Następny artykułAnalizator Walutowy – niezdecydowania ciąg dalszy
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here