Naga MarketsNa rynku pojawiły się wreszcie trendy i Ichimoku pozwalało się do nich dołączyć. Chciałem pokazać dwa sygnały, o których wspominałem oraz jeden nowy. Zaczynamy:

AUD/JPY:

Bardzo czytelny sygnał był w środę (zaznaczony na żółto na wykresie). Cena wybiła z chmury wzrostowej dając silny sygnał kupna. Dodatkowo utworzył się pin bar. Stop loss przy tej pozycji był dość mały zaledwie 20 pipsów (poniżej pin baru). Zysk obecnie wynosi 200 pipsów czyli stosunek zysku do ryzyka jest znakomity 10:1. Cena znalazła się w strefie oporu i warto myśleć o zabezpieczaniu pozycji.EUR/AUD:

Cena wybiła z chmury w środę jednak ze względu na niewielką jej grubość nie był to dobry sygnał. Obecnie nastąpiło kolejne wybicie i wygląda to lepiej. Senkou Span B, czyli dolne ograniczenie chmury wzrostowej powinno stanowić teraz opór i istnieje spora szansa na spadek do kolejnego poziomu wsparcia, który znajduje się około 200 pipsów niżej.USD/CHF:

O tej parze sporo pisałem zarówno w przeglądach Ichimoku jak i porannych setupach Price Action. Zeszły piątek przyniósł najniższe zamknięcie od 2011 roku, jednoznacznie wskazując na silny trend spadkowy. Sygnał Ichimoku wystąpił w środę przy wybiciu z chmury i obecnie traderzy grający tą strategią powinni mieć otwarte pozycje krótkie.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here