Naga MarketsNa rynku brak jest wyraźnych sygnałów płynących z techniki Ichimoku. Trendy albo trwają, albo korekty są zbyt płytkie żeby można było myśleć o otwieraniu pozycji, stąd dzisiaj zaledwie 3 pary:

AUD/JPY:

Wygląda na to, że potrzeba jeszcze kilku sesji żeby ta para dała wyraźny sygnał kupna, ponieważ Chinkou Span (zielona linia) jest pod ceną. Mimo wybicia z chmury nie jest to prawidłowy sygnał.EUR/AUD:

Otwarta pozycja doszła do wsparcia i nie może go przebić. Warto zabezpieczyć pozycję lub częściowo ją zamknąć chroniąc zyski.EUR/CAD:

Para Euro do Dolara kanadyjskiego zbliża się do linii Kijun i do ważnego technicznego oporu. Odbicie od okolic tego poziomu będzie prawidłowym sygnałem kupna zgodnym z ostatnim trendem. Cena na wykresie dziennym jest w chmurze co sugeruje możliwość większych spadków do dolnego jej ograniczenia.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFOMC: Wielcy o dzisiejszych protokołach.
Następny artykułAnalizator Walutowy – Sell stop 1.3780
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here