Naga MarketsNa rynku jeśli chodzi o technikę Ichimoku niewiele się dzieje i tak naprawdę niestety dzisiaj nie ma co pokazać jeśli chodzi o potencjalne nowe pozycje. Dlatego pokażę transakcję, która nie została otwarta wczoraj dzięki przeniesieniu się na wyższy okres czasowy. Zaczynamy przegląd Ichimoku:
AUD/JPY:
Para odbiła od okolic chmury i obecnie wybija również ponad linię Kijun pokazując sygnał kupna. Jednak Chinkou Span jest pod ceną i nie powinno się teraz otwierać longów. Prawdopodobne jest, że cena w piątek/poniedziałek wróci do chmury i dopiero wybicie w przyszłym tygodniu przy jednoczesnym przejściu Chinkou Span nad cenę da prawidłowy sygnał kupna.

 

ebook skuteczny daytrading

AUD/USD:

Para dała wczoraj sygnał sprzedaży oraz dzisiaj sygnał kupna. Wskazywałem na potencjalne shorty jako złe rozwiązanie ponieważ cena, co widać na wykresie D1, odbiła od linii Kijun. Często powstrzymanie się od transakcji stratnej, jest równie cenne co transakcja zyskowna.

 

 

USD/CAD:
Wreszcie para, która rzeczywiście może dać sygnał w najbliższym czasie. Cena zbliża się do chmury i wybicie z niej przy jednoczesnym zamknięciu ponad linią Kijun pozwoli otworzyć pozycje długie.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here