Naga MarketsZapraszam na dzisiejszy przegląd najciekawszych par techniką Ichimoku:
AUD/JPY:
Para mocno spadła w piątek po ataku na opór. Dzisiaj znowu nastąpiło cofnięcie i odbicie od wsparcia. Co prawda cena nie doszła do żadnego z poziomów Ichimoku jednak wygląda to dość ciekawie. Jutro Kijun może się zbliżyć do poziomu wsparcia i kolejne odbicie będzie dobrym sygnałem kupna.

 

 

AUD/USD:
Kolejna para z Dolarem australijskim i kolejna korekta. Tym razem zatrzymana przez Kijun. Cena odbiła od niej dają sygnał kupna. Obecnie znowu jest spadek co pozwala otworzyć potencjalna pozycję długą z bardzo dobrym stosunkiem zysku do ryzyka.

 

ebook skuteczny daytrading

GBP/AUD:
Tutaj mamy sygnał sprzedaży jednak prawidłowy stop loss dla pozycji byłby zbyt wysoko. Warto zaczekać na korektę do chmury i ewentualne ponowne wybicie będzie lepszym sygnałem.

 

 

USD/CAD:
W zeszły czwartek cena odbiła od wsparcia i obecnie jest w trendzie wzrostowym. Warto czekać na test chmury i wybicie, które będzie sygnałem kupna.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBofA: Amerykańska gospodarka wychodzi ze snu zimowego
Następny artykułAnalizator Walutowy – WNA – zmiana trendu na spadkowy
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here