Naga MarketsDzisiaj sporo może się wydarzyć na rynku. Blisko jest kilku ciekawych sygnałów techniką Ichimoku:

AUD/JPY:

Para będąca ostatnio w trendzie spadkowym weszła w chmurę i odbija od linii Kijun. Wybicie z Kumo będzie słabym (ponieważ chmura jest wzrostowa) sygnałem kupna.AUD/NZD:

Również ta para za Dolarem australijskim i nowozelandzkim znajduje się w trendzie spadkowym. Świeca rano odbiła od linii Kijun dając sygnał sprzedaży. Uważać trzeba jedynie na niekorzystny stosunek zysku do ryzyka ponieważ 60 pipsów niżej znajduje się silne wsparcie. Jeśli jednak zostałoby ono przebite spadki powinny mocno przyspieszyć.EUR/USD:

Eurodolar również rośnie. Ostatnia świeca ma długi dolny cień co pokazuje popyt. Zamknięcie się obecnej powyżej linii Kijun będzie podwójnym sygnałem kupna, ponieważ jednocześnie nastąpi jej przebicie przez linię Tenkan co jest właśnie sygnałem kupna.GBP/CHF:

Kolejna para w dynamicznym trendzie spadkowym. Cena odbija od Kijun i może dać silny sygnał sprzedaży.USD/CHF:

Podobna sytuacja jest na Dolarze do Franka szwajcarskiego. Para jest najniżej od 2011 roku i warto szukać okazji do otwierania shortów. Taką może być zamknięcie się obecnej świecy, która odrzuca linię Kijun tworząc długi górny ceń. Warunkiem wejścia w pozycję będzie zamknięcie obecnej Świecy na czerwono.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here