Naga MarketsJeśli nie wiedzą Państwo co to takiego Ichimoku i dlaczego jest skuteczne, zapraszam na bezpłatny webinar już ten poniedziałek o 19:00. Zapisy na stronie: LINK w zakładce webinary. Zapraszam.

AUD/JPY:

Para spadła wyraźnie w piątek po czwartkowym wybiciu dołem z chmury. Dzisiejsza korekta wzrostowa zakończyła się idealnie na dolnym ograniczeniu chmury, które stanowi opór. Na wykresie tygodniowym cena jest w chmurze co jest neutralne. Mimo popytowego piątku wygląda na to, że dzisiaj będzie można otwierać shorty ze stop lossem powyżej maksimum obecnej świecy. Pierwszy cel to około 140 pipsów, czyli linia Kijun na wykresie tygodniowym.EUR/ZAR:

Para ze świetnym swapem na pozycji krótkiej ciągle odrzuca chmurę. Świadczy to o dużej podaży w tych okolicach. Warto szukać pozycji krótkiej ponieważ w długim terminie wszystko wskazuje na trend spadkowy.GBP/PLN:

Para od kilku tygodni stopniowo rośnie i obecnie korekta odbija od linii Kijun. Może być to dobra okazja do dołączenia do tego dynamicznego trendu, jeśli dzisiejsza świeca będzie wzrostowa. Podobny sygnał był dokładnie tydzień temu. Zysk z niego był około 4 razy większy niż ryzyko.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNiemiecka gospodarka zwalnia, analitycy obwiniają sankcje.
Następny artykułPrzed nami ważny tydzień dla funta – analiza od BTMU.
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here