Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w piątek, najmocniej zyskuje Vistal Gdynia SA (VTL)aktualnie jest to ruch na ponad +10%. Najgorzej radzi sobie Mercator Medical SA (MRC), spółka traci po godzinie 9:30 ponad 13%. Od spadków poniedziałek rozpoczyna także Braster SA (BRA), który znajduje się już blisko 5 punktów procentowych na minusie.


Vistal Gdynia SA (VTL) liderem czwartkowej sesji 

Vistal Gdynia SA (VTL) otwiera się bardzo mocno podczas poniedziałkowej sesji. Po godzinie 9:30 możemy obserwować wzrosty na ponad 10 punktów procentowych. Patrząc na wykres na interwale D1, widać, że w ostatnim czasie utrzymuje się tutaj tendencja wzrostowa. Niewykluczone, że podczas najbliższych sesji zobaczymy atak na marcowe maksima, które wypadają powyżej 2,80 zł za jedną akcję. Negacja wzrostu nastąpi w momencie powrotu ceny poniżej poziomu 2 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Vistal Gdynia

Mercator Medical SA (MRC) mocno w dół

Mercator Medical SA (MRC) wyraźnie traci na początku poniedziałkowej sesji. Z perspektywy analizy techniczne doszło do wybicia ważnego wsparcia. Mowa tutaj o dołkach z początku 2019 roku. Dopóki cena będzie się utrzymywała poniżej poziomu 10,50 zł, obowiązuje scenariusz spadkowy. Aktualnie można szukać ewentualnych reakcji popytu przy mierzeniach zewnętrznych 127,2% oraz 161,8%.

 

 

Mercator Medical SA (MRC)

Braster SA (BRA) również traci, spadki na ponad 4,5%

Spółka Braster nie radzi sobie w ostatnim czasie najlepiej. Patrząc na wykres można co prawda obserwować nieznaczne wyhamowanie spadków, jednak sygnałów popytowych brakuje. Jedynie przekroczenie średniej kroczącej, dopasowanej do ostatnich szczytów, może sugerować większą korektę wzrostową, ale na razie brakuje potwierdzenia. Rynek próbował w marcu przebić istotny opór, jednak skończyło się to szybkim powrotem. Pozycji długich szukałbym tutaj dopiero po wybiciu górą poziomu 3,55 zł.

Braster GPWConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here