Naga MarketsGPW przegląd sesji 9 maja 2019Przegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w czwartek, najmocniej zyskuje Ten Square Games SA (TEN), po godzinie 9:30 jest to ruch na ponad +4,5%. Od wzrostów (+2,0%) czwartkową sesję rozpoczyna także 11 bit studios SA (11B)Najgorzej radzi sobie Inter Cars SA (CAR), spółka traci blisko 4%.


Ten Square Games SA (TEN) liderem czwartkowej sesji 

Ten Square Games rozpoczynają czwartkową sesję od wyraźnych wzrostów. Kurs znajduje się na najwyższych poziomach w historii. Z perspektywy klasycznej analizy technicznej mamy do czynienia z wybiciem poziomu oporu, który wynikał z poprzednich szczytów. Kurs kilka sesji konsolidował w rejonach poziomu 127 zł za akcję, ale ostatecznie wczorajsza sesja zamknęła się wyraźnie powyżej. Dopóki kurs znajduje się powyżej strefy przy 127 zł, obowiązuje tendencja wzrostowa.

 Ten Square Games SA (TEN)

Orbex

11 bit studios SA (11B) w górę ponad 2 punkty procentowe

Kurs akcji  11 bit studios SA rośnie po otwarciu ponad 2%. W tej chwili celem dla kupujących powinny być szczyty z początku kwietnia – 424zł. Jeżeli dojdzie do ich wybicia, spodziewałbym się przyspieszenia ruchu wzrostowego. Wsparciem pozostają ostanie lokalne dołki przy poziomie 360 zł, dopóki kurs znajduje się powyżej, obowiązuje tendencja wzrostowa.

11 bit studios SA (11B)

Zobacz także: Tauron i PGE najniżej od początku roku. Spadki na GPW rozkręcają się

Inter Cars SA (CAR) traci ponad 4%

Inter Cars SA kontynuuje spadki po podbiciu od strefy oporu przy 220zł za akcję. Aktualnie nie wykluczony jest dalszy ruch w dół, w kierunku ostatnich minimów. Jak na razie brakuje tutaj sygnałów do kupna, te mogą się pojawić dopiero przy poziomie 180zł za akcję, jeżeli oczywiście dołek zostanie obroniony.

Inter Cars SA (CAR)Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here