Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w czwartek, najmocniej zyskuje Prime Car Management SA (PCM)aktualnie jest to ruch na ponad +5,5%. Najgorzej radzi sobie Esotiq & Henderson SA (EAH), spółka traci przed 10:00 ponad 9%. Od spadków rozpoczyna także Lubelski Węgiel Bogdanka SA (LWB), która traci już blisko 2%.


Prime Car Management SA (PCM) liderem czwartkowej sesji 

Prime Car Management rozpoczyna czwartkową sesję od wyraźnych wzrostów. Zaraz po otwarciu, kurs akcji PCM rośnie ponad 5,5%. Aktualnie celem dla kupujących powinien być poziom 24,30 zł, gdzie wypadają ostatnie liczące się dołki. Wzrosty są utrzymywane przez średnią o 50 okresach, dlatego o ewentualnych spadkach można myśleć dopiero w momencie jej zanegowania.

Te artykuły również Cię zainteresują
Prime Car Management

Esotiq & Henderson SA (EAH) traci ponad 9 %

Esotiq & Henderson rozpoczyna sesję od spadków na ponad 9 punktów procentowych. Spoglądając technicznie na wykres, nie wygląda to dobrze. Na interwale D1 dobrze widać budującą się formacje głowy z ramionami, która może zapowiadać spadki. Wybicie linii szyi, a najlepiej poziomu 20,70 zł, powinno wygenerować sygnał pro spadkowy. O powrocie do wzrostów można myśleć dopiero w momencie wybicia górą strefy zaznaczonej kolorem zielonym.

 Esotiq & Henderson SA (EAH)

Lubelski Węgiel Bogdanka SA (LWB), spadki na blisko 2%

Bogdanka sesję od spadków na ponad 2%. Mamy tu do czynienia z nagłym zwrotem akcji. Jeszce 2 dni temu mogliśmy obserwować dynamiczną obronę wsparcia przy poziomie 45 zł za jedną akcję. Dziś ponownie znajdujemy się poniżej, dlatego jeśli dzisiejsza sesja zamknie się w ten sposób, lub na niższych poziomach, wybicie dołem zostanie potwierdzone i mogą nas czekać większe spadki. O pozycjach długich można myśleć dopiero w momencie powrotu powyżej 45 zł.

Bogdanka SAConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here