Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas wtorkowej sesji najmocniej zyskuje LiveChat Software SA (LVC), jest to ruch na ponad +11%. Drugie miejsce zajmuje Biuro Inwestycji Kapitałowych SA (BIK) z wynikiem + 8,6%. Najgorzej radzi sobie Patentus SA (PAT), który taci na początku sesji ponad 6%.


LiveChat Software SA (LVC) liderem na wtorkowej sesji

LiveChat Software S.A. jest spółką informatyczną działająca na rynku globalnym w modelu SaaS (Software as a Service). Spółka oferuje usługi wspierające sprzedaż i obsługę klientów. LiveChat jest narzędziem, służącym do bezpośredniej komunikacji pomiędzy odwiedzającym stronę, a jej właścicielem. Wzrosty prawdopodobnie są spowodowane opublikowanym raportem, z którego wynika, że spółka zwiększyła znacząco bazę klientów.

“Według danych pochodzących z systemów sprzedaży na 1 kwietnia 2019 r. liczba klientów korzystających z płatnej wersji produktu LiveChat wyniosła 26 714. W ujęciu miesiąc do miesiąca liczba klientów wzrosła o 335 netto (uwzględniając odejścia). Dla porównania na początku poprzedniego miesiąca (1 marca 2019 r.) liczba klientów spółki wynosiła 26 379. Przed rokiem (1 kwietnia 2018 r.) liczba klientów wynosiła 24 065”.

Livechat

Biuro Inwestycji Kapitałowych SA (BIK) rośnie ponad 8%

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. została założona w 1996 r., swoją siedzibę ma w Krakowie. Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. tworzy Grupę Kapitałową, w której jest jednostką dominującą. Grupa BIK działa na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się przede wszystkim w budowie, wynajmie i zarządzaniu nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi. BIK

Patentus SA (PAT) w dół ponad 6%

Patentus jest spółką zajmującą się dostawą maszyn i urządzeń górniczych. Spółka prowadzi  także działalność w zakresie: remontów maszyn i urządzeń górniczych, produkcji specjalistycznych urządzeń dla górnictwa, produkcji urządzeń w oparciu o własne rozwiązania techniczne, handlu wyrobami hutniczymi, wykonawstwa konstrukcji stalowych, obrotu wierzytelnościami spółek węglowych, a także salonu sprzętu spawalniczego i odzieży ochronnej. Swoją działalność Patentus rozpoczął w październiku 1992 roku, a debiut na GPW odbył się w 2009 roku.

PatentusConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here