Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w czwartek, najmocniej zyskuje LC Corp SA (LCC), aktualnie jest to ruch na ponad +4%. Podobnie radzi sobie Braster SA (BRA), gdzie wzrosty również sięgają blisko 4%. Najgorzej radzi sobie Budimex SA (BDX), spółka traci na otwarciu pond 5 punktów procentowych.


LC Corp SA (LCC) liderem czwartkowej sesji 

LC Corp znajduje się dziś na najwyższych poziomach od początku roku. Nie widać tutaj w ostatnim czasie wyraźnego trendu, niemniej rynek wybija coraz wyższe lokalne szczyty i dołki. Wydaje się więc, że bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest dalszy powolny ruch w górę. Większych spadków można się więc spodziewać dopiero po wybiciu linii poprowadzonej po ostatnich minimach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Lc corp

Braster SA (BRA) również w górę, kurs rośnie blisko 4%

Braster znajduje się od dłuższego czasu w wyraźnym trendzie spadkowym. Co prawda dziś obserwujemy wyraźne wzrosty, jednak większego odbicia można się spodziewać dopiero po wybiciu górą poziomu 5,44 zł. Na razie ten poziom powinien stanowić opór. Miejsce to wynika nie tylko z układu 1:1, ale także z ostatnich minimów zaznaczonych strzałką.

Kurs akcji Braster

 

Budimex SA (BDX) traci ponad 5%

Budimex odbija od oporu wynikającego z układu Overbalance, mowa tutaj o równości z poprzednim ruchem korekcyjnym. Jest to więc sygnał do większych spadków. Scenariusz zmieni się na wzrostowy dopiero w momencie wyjścia powyżej poziomu 150,50, wtedy też kurs miałby szansę na ruch w kierunku 175 zł.

Kurs akcji BudimexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here