Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w poniedziałek, najmocniej zyskuje CDRL SA (CDL), jest to ruch na ponad +6%. Drugie miejsce zajmuje Monnari Trade SA (MON) z wynikiem ponad 4,5% na plusie. Najgorzej radzi sobie Getin Noble Bank SA (GNB), która traci na początku sesji ponad 2 punkty procentowe.


CDRL SA (CDL) liderem poniedziałkowej sesji

Spółka Grupa CDRL S.A. jest wiodącym na rynku polskim i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dystrybutorem odzieży dziecięcej, którą sprzedaje pod marką własną COCCODRILLO. Podczas poniedziałkowej sesji kurs otworzył się wyraźną luką wzrostowym. Notowania zbliżają się do szczytów z 2018 roku. Impet jest duży, dlatego niewykluczone , że w tym tygodniu zobaczmy atak na poziom 33,20 zł za jedną akcję. W przypadku korekty wsparciem jest dolne ograniczeni układu 1:1, dopiero jego wybicie zaneguje scenariusz wzrostowy.

Te artykuły również Cię zainteresują

CDRL SA (CDL)

Monnari Trade SA (MON) rośnie ponad 4,5%

Spółka zajmuje się tworzeniem własnych kompleksowych kolekcji, skierowanych głównie do kobiet powyżej 30 roku życia, w atrakcyjnym segmencie odzieży markowej. Dzisiejsza sesja rozpoczyna się od wzrostów, tym samym kontynuowany jest trend wzrostowy, jaki możemy obserwować od początku roku. Wsparciem jest dolne ograniczenie układu Overbalance, który wyznacza równość z poprzednim ruchem spadkowym- niebieskie prostokąty.

Monnari Trade SA (MON)

Getin Noble Bank SA (GNB) w dół ponad 2%

Getin Noble Bank jest drugim największym bankiem z większościowym polskim kapitałem, którym w ostatnim czasie za sobą sporo przejść. Podczas dzisiejszej sesji możemy obserwować spadki na blisko 2,5%. Patrząc na wykres, w zasadzie w średnim terminie sytuacja jest taka sama. Znajdujemy się w trendzie spadkowym i dopiero wyjście powyżej poziomu 1,20 zł za akcję, mogłoby dojść do większego odreagowania. Wcześniej oporem jest górne ograniczenie układu Overbalance – niebieskie prostokąty.

Getin Noble BankConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here