Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w srodę, najmocniej zyskuje Enea SA (ENA)aktualnie jest to ruch na ponad +2,5%. Od wzrostów rozpoczyna także Fabryka Maszyn Famur SA (FMF), jest to wynik na poziomie ponad +2%. Najgorzej radzi sobie Kernel Holding SA (KER), spółka traci przed 10:00  ponad 2%. 


Enea SA (ENA) liderem środowej sesji 

Enea dobrze rozpoczyna środową sesję, wzrosty po godzinie 10:00 sięgają blisko 3%. Spółka znajduje się jednak od dłuższego czasu w trendzie spadkowym. Jeżeli aktualna korekta się utrzyma to jest szansa na przetestowanie okolic 9,50 zł, gdzie wypada kluczowa strefa oporowa. Dopiero jej wybicie mogłoby zmienić tendencję na tej spółce.

Te artykuły również Cię zainteresują

Enea SA

Fabryka Maszyn Famur SA (FMF) również w górę

Fabryka Maszyn Famur SA (FMF) również rozpoczyna poranek od wzrostów. Aktualnie spółka rośnie ponad 2 punkty procentowe. Jeżeli chodzi o Sytuację techniczną nie jest to jeszcze sygnał, który pozwoliłby na zakupy. Cena akcji musiałaby wyjść powyżej strefy oporowej, która znajduje się przy poziomie 5,05 zł. Wtedy też moglibyśmy zobaczyć większe wzrosty. Silnym wsparciem pozostaje w dalszym ciągu obszar przy 4,50 zł.

 Fabryka Maszyn Famur SA (FMF)

Kernel Holding SA (KER), spadki na ponad 2%

Kernel Holding SA (KER) rozpoczyna sesję od spadków na ponad 2%. Podczas pisania przeglądu możemy obserwować próbę domknięcia luki spadkowej, jednak patrząc na wykres techniczne kluczowe wsparcie wypada dopiero przy 51,25 zł i niewykluczony jest jego test. Oporem pozostaje strefa przy poziomie 56,00 zł. Jeżeli chodzi natomiast o sytuację w długim terminie, to od początku 2018 roku znajdujemy się w szerokiej konsolidacji i dopóki jej graniczne poziomy nie zostaną wybite, spółka w dalszym ciągu może oscylować pomiędzy poziomami maksymalnymi ,a minimalnymi.

Kernel Holding SA (KER)Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here