Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w czwartek, najmocniej zyskuje Fabryki Mebli Forte SA (FTE), po godzinie 9:20 jest to ruch na ponad +4%. Od wzrostów (+2,2%) środową sesję rozpoczyna także CD Projekt SA (CDR), która zgodnie z oczekiwaniami kontynuuje wczorajszy ruch w górę.Najgorzej radzi sobie Wielton SA (WLT), spółka traci po otwarciu ponad 3%. 


Fabryki Mebli Forte SA (FTE) liderem środowej sesji 

FTE rozpoczyna środową sesję od wzrostów na ponad 4 punkty procentowe. Co ciekawe wczoraj cena przetestowała kluczowe wsparcie. Mowa tutaj o poziomie 26,33 zł , który wynika z poziomu horyzontalnego oraz lokalnej geometrii 1:1. Dopóki cena znajduje się powyżej, spodziewałbym się dalszych wzrostów. W pierwszej kolejności kurs musiałby wybić poziom 30,80 zł, czyli szczyty z tego miesiąca, potwierdzi to kierunek wzrostowy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Fabryki Mebli Forte SA (FTE)

CD Projekt SA (CDR) w górę ponad 2 punkt procentowe

We wczorajszej analizie pisałem o potencjalnych wzrostach na spółce CD Projekt. Akcje zgodnie z oczekiwaniami kontynuują ruch w górę. Celem pozostaje poziom 220 zł za jedną akcję. O spadkach można myśleć dopiero w momencie powrotu poniżej ostatniego wsparcia, czyli poziomu 198 zł.

Akcje CD Projekt

Wielton SA (WLT) traci ponad 3%

Z perspektywy analizy technicznej, można dostrzec na spółce formację zapowiadającą spadki – głowa z ramionami. Oporem jest w tej chwili strefa przy 11,40 zł, dopóki cena znajduje się poniżej, oczekiwałbym spadków w kierunku 10,60 zł, gdzie wypada strefa wsparcia.

Akcje Wielton SAConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here