Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w środę, najmocniej zyskuje CCC SA (CCC), aktualnie jest to ruch na ponad 1,2%. Podobnie radzi sobie Eurocash SA (EUR), gdzie wzrosty sięgają +1,1%. Najgorzej radzi sobie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGN), spółka traci na otwarciu blisko 1 punkt procentowy. 


Eurocash SA (EUR) kontynuuje wczorajsze wzrosty

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. poprzez szereg formatów dystrybucji. Dzisiejsza sesja rozpoczyna się od ruchu w górę na ponad 1% .Kontynuowane są więc wczorajsze wzrosty. W poniedziałek spółka zakończyła notowania wynikiem +4,0%. W tej chwili po dobrym otwarciu kurs co prawda nieznacznie cofa, jednak bardziej prawdopodobne wydają się dalsze wzrosty. Sytuacja techniczna w średnim terminie nie uległa zmianie. W dalszym ciągu bronione jest wsparcie, które wynika z linii szyi układu podwójnego dna. Jeżeli dojdzie do wybicia lokalnych maksimów czyli poziomu 23,60 zł, należy spodziewać się przyspieszenia ruchu wzrostowego.

Kurs akcji eurocash

CCC SA (CCC) również w górę, kurs rośnie ponad 1,2%

CCC SA jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem obuwia w Europie. Z perspektywy wykresu, widać tutaj w ostatnim czasie sporą zmienność. Kurs ruszył w górę po wybiciu linii trendu poprowadzonej po ostatnich szczytach. Aktualnie, w przypadku korekty, należy obserwować okolice poziomu 216, gdzie wypada istotne wsparcie. W dłuższym terminie, celem dla kupujących mogą być nawet okolice szczytów z kwietnia 2018 roku czyli 282 zł za jedną akcję.

Kurs akcji CCC

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGN) traci blisko 1%

PGNIG rozpoczyna środową sesję do spadków. Zaraz po otwarciu, kurs traci blisko 1 punkt procentowy. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest liderem rynku gazu w Polsce. Patrząc na wykres spółki, właściwie od początku lutego tego roku, znajdujemy się w trendzie spadkowym. Kluczowym wsparciem jest dość szeroka strefa, rozciągająca się od 6,00 do 6,13 zł za jedną akcję. O większych wzrostach można myśleć dopiero w momencie wybicia górą poziomu 6,6 zł.

Kurs akcji PGNConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here