Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w piątek, najmocniej zyskuje Lubelski Węgiel Bogdanka SA (LWB)aktualnie jest to ruch na ponad +6%. Od wzrostów rozpoczyna także PCC Rokita SA (PCR), jest to wynik na poziomie ponad +3%. Najgorzej radzi sobie Mostostal Warszawa SA (MSW), spółka traci po godzinie 9:30 ponad 13%. 


Lubelski Węgiel Bogdanka SA (LWB) liderem czwartkowej sesji 

Lubelski Węgiel Bogdanka SA (LWB) otwiera się bardzo mocno podczas wtorkowej sesji. Jeszcze wczoraj można było myśleć o wybiciu wsparcia przy 45,30 zł, jednak popyt pokazał swoją siłę. Wsparcie oczywiście pozostaje aktualne i niewykluczone, że będzie jeszcze testowane. Niemniej reakcja wzrostowa jaką obserwujemy, może wskazywać na chęć wykonania większej korekty wzrostowej. Pierwszym celem dla pozycji strony kupującej powinien być test średniej kroczącej, a w długim terminie nawet szczyty z 2018 roku, jednak jest to na razie odległy scenariusz.

Kurs akcji LWB

PCC Rokita SA (PCR) również w górę

PCC Rokita SA (PCR) wyraźnie zyskuje na początku wtorkowej sesji. Aktualnie możliwy jest ruch w kierunku 96,50 zł, gdzie wypadają ostatnie lokalne szczyty, a także średnia krocząca SMA. Pokonanie oporu otworzyłoby drogę do ruchu w kierunku 102 zł. Wsparciem pozostają dołki przy poziomie 86,50 zł.

kurs akcji PCC Rokita SA (PCR)

Mostostal Warszawa SA (MSW) traci, spadki na ponad 10%

Mostostal Warszawa SA rozpoczyna wtorkową sesję od dużej luki spadkowej. Rynek reagował w ostatnim czasie przy górnym ograniczeniu układu Overbalance. Co prawda znajdujemy się powyżej średniej kroczącej, jednak jak widać trend spadkowy jest dalej silny. Aktualnie oczekiwałbym testu SMA od drugiej strony i ewentualnie wtedy szukał pozycji długich. O większych wzrostach można myśleć dopiero w momencie pokonania poziomu 4 zł za akcję.

Kurs akcji Mostostal Warszawa SA (MSW)Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here