Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemPrzegląd informacji z GPW to codzienny cykl artykułów, w którym przyglądamy się największym spółkom zaraz po otwarciu notowań. Zwracamy uwagę na najwyższy i najniższy wynik procentowy. Podczas sesji w piątek, najmocniej zyskuje Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EUC), po godzinie 9:30 jest to ruch na ponad +14%. Od wzrostów (+7,5%) piątkową sesję rozpoczyna także Grupa Azoty SA (ATT). Najgorzej radzi sobie Celon Pharma SA (CLN), spółka traci aktualnie ponad 5%. 


Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EUC) liderem piątkowej sesji 

Akcje EUC rozpoczynają piątkową sesję od wyraźnych wzrostów. Nie ma tu jednak powodów do zbyt dużego optymizmu. Spółka znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym i jak na razie nic nie wskazuje na to, aby miało dość do większej korekty. Sygnałem do wzrostów będzie dopiero pokonanie poziomu 6,53 zł, wtedy też byłaby szansa na wykonanie większego ruchu w górę.

europejskie centrum odszkodowań

Orbex

Grupa Azoty SA (ATT) w górę ponad 7 punktów procentowych

Kurs akcji Grupy Azoty otwiera się wyraźną luką wzrostową. Cena dotarła na wczorajszej sesji do wsparcia wynikającego z klasycznej analizy technicznej, były to poprzednie wybite wierzchołki. Stefa przy poziomie 38,10 zł pozostaje wsparciem. Opór wypada natomiast przy 46,40 zł. Dopiero po wybiciu jednego z poziomów, spodziewałbym się dynamiczniejszego ruchu trendowego.

Zobacz także: Codzienny przegląd rynku surowców

Akcje grupy Azoty

Celon Pharma SA (CLN) traci ponad 5%

Akcje Celon Pharma otworzyły się w piątek ogromną luką spadkową. Część spadku została momentalnie odrobiona, jednak po godzinie 9:30, spółka utrzymuje się na ponad 5% minusie. Tak dużej zmienności nie było od dawna, dlatego w najbliższych dniach warto przyjrzeć się spółce. Dzisiejsze minimum wypadło na poziomie 37 zł za jedną akcję. Jeżeli ktoś był wystarczająco szybki, to w kilkanaście minut mógł zgarnąć z rynku kilka procent. Aktualnie strefa przy poziomie 42 zł stanowi opór, a wsparciem pozostają minima przy 37,40 zł.

Akcje celon pharmatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here