Naga Marketshsbc-logoAnalitycy HSBC publikują szybki przegląd sześciu najpopularniejszych par walutowych powiązanych z dolarem amerykańskim. W kilku słowach podsumowują sytuację na każdej z nich oraz wskazują najważniejsze poziomy wsparcia i oporu.


AUD/USD

Para zawróciła przed zeszłotygodniowym szczytem i spadła poniżej poziomu 0,7578. Rynek wyraźnie czeka na listopadową decyzję RBA w sprawie wysokości stóp procentowych. Opór w rejonie 0,7713, wsparcie na 0,7483. Faworyzujemy spadki – przekonują analitycy HSBC.

audusddailyEUR/USD

eurusddailyOd początku tego miesiąca EUR straciło na wartości już 3%. Dolar natomiast wciąż jej nabiera. Czekamy na wrześniowe dane dotyczące bezrobocia w Strefie Euro, choć sprzedajemy EUR/USD w nadziei na retest 1,0761. Długoterminowy opór na 1,1114.

Handluj walutami bez kosztów spreadu – sprawdź ofertę HotForex

GBP/USD

gbpusddailyPozytywne dane dotyczące brytyjskiego PKB nie poprawiły oceny analityków HSBC względem GBP/USD. Wciąż prognozowana jest jeszcze jedna obniżka stóp procentowych w tym roku. Wsparcie na 1,2012 opór w okolicy 1,2379.

USD/CAD

usdcaddailyInwestorzy wyraźnie stoją z boku na USD/CAD przed dzisiejszymi danymi dotyczącymi amerykańskiego PKB. Para wpadła w niewielką konsolidację w rejonie 1,3348-1,3406.

Śledź setupy techniczne i rekomendacje walutowe największych banków na bieżąco. Odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

USD/JPY

usdjpydailyRosną oczekiwania rynku związane z możliwą podwyżką stóp procentowych Fed w grudniu tego roku. To powoduje, że JPY jako bezpieczna przystań rynku walutowego znajduje się pod presją sprzedających. Wsparcie w okolicy 103,59, opór na 106,15.

NZD/USD

nzdusddailyNowozelandzki deficyt handlowy okazał się większy niż zakładali to analitycy HSBC. Rynek wciąż czeka na listopadową decyzję RBNZ w sprawie wysokości stóp procentowych. Jak na razie wydaje się jednak, że przewagę zdobywają niedźwiedzie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here