Naga Marketsakcje CD Projekt w górę GPW akcjeDzisiejsza sesja na GPW rozpoczyna się od wzrostów. Indeks WIG20 dociera jednak do strefy oporowej, gdzie wyraźnie odbija, niwelując poranne wzrosty. Akcje CD Projekt znajdują się na najwyższych poziomach w historii. Ruch w górę możemy także obserwować na akcjach Alior Banku. Z kolei najsłabiej w poniedziałek 10 czerwca radzi sobie Getin Holding, który traci 3%. 


CD Projekt mocno w górę

Na szczególną uwagę zasługuje dziś CD Projekt. Zwiastun najnowszego tytułu Cyberpunk 2077” został zaprezentowany na konferencji Microsoftu, spółka chwali się również trailerem na swoim twitterze. Najnowsza gra ma trafić do sprzedaży 16 kwietnia 2020 roku. Jak widać inwestorzy są zadowoleni, kurs akcji rośnie dziś ponad 4%. Tym samym akcje znalazły się na historycznych szczytach. Patrząc na sytuację techniczną wsparciem jest w tej chwili w strefa przy 220 zł za jedną akcję. Dopóki cena znajduje się powyżej, nie ma mowy o większych spadkach. warto też zwrócić uwagę na to, że w ostatnim czasie rynek wykonał dwie niemal identyczne korekty – układy zaznaczone żółtymi prostokątami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje CD Projekt

Alior bank odbija od zeszłorocznych minimów – szansa na wzrosty?

Z kolei Alior odbija od ubiegłorocznych minimów. Istnieje więc szansa na wyznaczenie bardzo szerokiej formacji podwójnego dna. Oczywiście od połowy marca znajdujemy się w tendencji spadkowej i jak na razie ciężko mówić o większych wzrostach, niemniej istnieje szansa chociaż na większą korektę. Dynamiczniejszego ruchu w górę można się będzie spodziewać po wybiciu układu Overbalance, który został oznaczony żółtymi prostokątami. Kluczowym oporem w średnim terminie jest poziom 57 zł za akcję.

Akcje Alior Bank 10 czerwca 2019

Getin Holding kontynuuje spadki

Getin znajduje się od dłuższego czasu w tendencji spadkowej. Z perspektywy analizy technicznej należy wziąć pod uwagę poziom 1,3 zł. Dopóki cena utrzymuje się poniżej, nie ma mowy o większych wzrostach. Niewykluczony jest ruch na niższe poziomy.Kurs akcji Getin 10 czerwca 2019

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw biomed | co to jest kod blik | akcje spółek giełdowych | comparic | kurs.dolara | cena złotówki |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here