Naga MarketsAstarta

Kurs Astarty znajduje się w trendzie wzrostowym nad zieloną linią widoczną na wykresie. Sygnałem oznaczającym zmianę trendu byłoby przełamanie tej linii. To na razie nie nastąpiło, ale istnieją przynajmniej dwa powody do niepokoju. Po pierwsze wspomniana linia jest coraz częściej testowana, co może zapowiadać jej przełamanie. Drugim sygnałem ostrzegawczym jest oznaczona strzałką negatywna formacja świecowa, czyli tzw. objęcie bessy składające się z małej białej świecy zakrytej przez długą czarną.

O ile przełamanie zielonej linii trendu wzrostowego wydaje się dość prawdopodobne, to jednak nie wyklucza to optymistycznego scenariusza. Polegałby on na przełamaniu czerwonej linii oporu znajdującej się na poziomie 55 zł i otwarciu drogi w górę.

Astarta

Lotos

Kurs Lotosu przełamał zieloną linię wsparcia. Linia przechodziła przez trzy dołki, więc jej wiarygodność i tym samym wiarygodność negatywnego sygnału jest wysoka. Sądząc po amplitudzie wahań nad zieloną linią można oczekiwać spadku do około 25,30 zł. Do pomiaru zasięgu służą dwie bordowe linie tej samej długości. Prognozowany poziom oznaczono czerwoną linią.

Lotostokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here