Naga MarketsŚroda zapowiada się na warszawskim parkiecie jako kolejna sesja będąca kontynuacją dotychczasowego scenariusza. Dla indeksu WIG20 nadal realizowany jest scenariusz będący konsekwencją formacji RGR.Pierwsze wsparcie na dzisiejszej sesji przebiega na linii 2396 pkt., a kolejne na 2374 pkt. (161,8% zniesienia Fibonacciego). Alternatywnie, jeżeli popyt przejąłby kontrolę nad rynkiem to opory, z którymi będą musieli zmierzyć się gracze, znajdują się kolejno na poziomach 2425 pkt., 2444 pkt. i 2456 pkt.

Pozycja cykliczna dzienna nadal znajduje się w dojrzałym trendzie spadkowym, jednak wskazania kompasu powoli zbliżają się do fazy akumulacji. Dzisiejsze dane makro, które mogą mieć wpływ na rynek to przede wszystkim z amerykańskiej gospodarki ADP raport o zmianie zatrudnienia w czerwcu i raport Challengera oraz majowe dane na temat zamówień w przemyśle. Z gospodarki europejskiej uwagę rynku może przyciągnąć publikacja PKB w I kwartale i inflacja producencka PPI w strefie Euro.

Dzisiaj poznamy także decyzje RPP, a inwestorzy oczekują na stanowisko w sprawie dot. ewentualnej obniżki stóp procentowych oraz zakończenia forward guidance. Należy również pamiętać, że dzisiaj mamy również wystąpienie publiczne Janet Yellen, a w czwartek posiedzenie EBC.

Zespół Analiz –InvestTracer.comJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułGBPJPY – dramatyczna sytuacja podaży
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa 2 lipca.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here