Naga MarketsBieżący układ techniczny indeksu WIG20 od poniedziałku nie uległ istotnym modyfikacjom. Nadal hipotezą podstawową pozostaje kontynuacja ruchu korekcyjnego, wspieranego przez dywergencję negatywną, która powstała na oscylatorze RSI o interwale godzinowym.Wsparcie na poziomie 2472 pkt. i kolejne na 2440 pkt. to bariery, z którymi podaż będzie się musiała zmierzyć. Z kolei hipotezą alternatywną w tym układzie technicznym dla dzisiejszej sesji pozostaje kontynuacja wzrostów z oporem na 2510 pkt. oraz 2528 pkt.

Dzisiejszy kalendarz makro jest praktycznie pusty, należy się więc liczyć z podobnym scenariuszem dotyczącym przebiegu sesji, jak to miało miejsce we wtorek. W takich sytuacjach inwestorom nie pozostaje nic innego, jak brać pod uwagę w swoich kalkulacjach wpływ średnioterminowy na rynek akcji decyzji i obietnic EBC oraz szansę na zakończenie konfliktu na Ukrainie.

Należy również uwzględnić fakt, że w przyszyły piątek wygasają kontrakty terminowe, szczególnie w kontekście relatywnie wysokiego LOP-u, co może zapowiadać wzrost zmienności.

Zespół Analiz –InvestTracer.comJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here