Naga MarketsWtorek pod względem danych makro, które mogą wpłynąć na zachowanie się rynków akcji zapowiada się interesująco. Układ techniczny indeksu WIG20 pozwala na postawienie hipotezy o kształtowaniu się formacji ORGR w ramach, której w pełni ukształtowało się lewe ramię, głowa, a w trakcie tworzy się prawe ramię ze wsparciem na poziomie 2361 pkt. Ewentualne jego przełamanie zaneguje formację a kolejne wsparcie przebiega w okolicy 2320 pkt. Pierwszy opór znajduje się na poziomie 2390 pkt. (linia szyi) a kolejny przebiega w okolicy 2411 pkt. oraz 2434 pkt.

Pozycja cykliczna sygnalizuje powolne przejście z „dojrzałego trendu spadkowego” do „fazy akumulacji”. Dzisiejszy dzień obfituje w kilka publikacji makro, które mogą wpłynąć na rynki finansowe o ile będą znacznie odbiegać od prognoz.

Obok publikacji na temat inflacji CPI w Polsce, Włoszech i Wielkiej Brytanii, poznamy odczyt niemieckiego indeksu instytutu ZEW a także wyniki sprzedaży detalicznej w USA oraz indeks NY Empire State. Uwagę inwestorów przyciągnie jak zawsze wystąpienie Janet Yellen, przed Komisją Bankową Senatu USA. Nie bez znaczenia dla rynku mogą być publikowane dzisiaj wynikami finansowe za II kwartał amerykańskich firm Goldman Sachs, Johnson&Johnson oraz JP Morgan, a po zakończeniu notowań w USA Intel oraz Yahoo.

Zespół Analiz –InvestTracer.comtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd setupów Price Action 15 lipca 2014: EURCAD, GBPUSD, USDCAD, XAUUSD
Następny artykułNZDUSD siła dolara nowozelandzkiego
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here