Naga MarketsSytuacja techniczna kontraktów terminowych FW20M14 po wczorajszym wzroście trochę się skomplikowała, jednak początek notowań zapowiada się optymistycznie. Wczoraj został naruszony opór na poziomie 2461 pkt., a kolejny przebiega na 2483 pkt. i 2503 pkt. Pierwsze wsparcie znajduje się na 2461 pkt., jeżeli doszłoby do jego przełamania kolejny oscyluje wokół 2420 pkt. i 2401 pkt.Na oscylatorze RSI o interwale godzinowym powstała dywergencja negatywna sygnalizująca możliwość wystąpienia korekty spadkowej. Liczba otwartych pozycji na zamknięcie czwartkowej sesji spadła do poziomu 116055.

Dzisiaj w kalendarzu makro mamy kilka ważnych publikacji, które mogą wpłynąć na zachowanie się rynków finansowych, między innymi z gospodarki niemieckiej poznamy dane na temat produkcji przemysłowej i bilansu handlu zagranicznego w kwietniu a z gospodarki amerykańskiej dane z rynku pracy oraz stopę bezrobocia w maju. Wczorajsza obniżka przez EBC prognoz wzrostu PKB i inflacji HICP w bieżącym roku z jednej strony uzasadnia podjęte decyzje, z drugiej strony może mieć negatywny wpływ na rynki finansowe.

Zespół Analiz –InvestTracer.comJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBlok po 22 – 5 czerwiec 2014 – EUR/USD
Następny artykułPrzed sesją: EURUSD – opór 1,369
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here