Naga MarketsPrzed dzisiejszą sesją kontrakty FW20M14, aby kontynuować korektę spadkową, będą musiały przełamać wsparcie na poziomie 2 414 pkt. i tym samym otworzą sobie drogę do kolejnych wsparć, tzn. 2 401 pkt. i 2 383 pkt.Podstawowym wariantem pozostaje jednak obrona przez rynek wsparcia na poziomie 2 414 pkt. i powrót do wzrostów z oporami na poziomach 2 429 pkt. i 2 446 pkt. Za tym scenariuszem przemawia zachowanie się LOP, które wzrosły na spadającym rynku do 118 110. Kluczowe dla rynku pozostaje piątkowe posiedzenie EBC.

Dzisiaj poznamy odczyty majowego wskaźnika PMI dla przemysłu z gospodarki polskiej, szwajcarskiej, włoskiej, francuskiej, niemieckiej oraz z Eurolandu. Z USA zostanie przedstawiony odczyt indeksu ISM dla przemysłu. Dzisiejsza publikacja na temat majowej inflacji CPI w Niemczech skupi uwagę inwestorów w związku z oczekiwaniem, że ECB na czwartkowym posiedzeniu między innymi obetnie stopę refinansową o 15 punktów bazowych (pb) do 0,10% i jednocześnie stopę depozytową o 10 pb do poziomu -0,10%.

Zespół Analiz –InvestTracer.comJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – poniedziałek 2 czerwca
Następny artykułPrzed sesją: EURUSD – odreagowanie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here